Opony Federaltire UHP, miejskie do samochodów osobowych

Opony
osobowe

Opony Federal UHP gwarantują kontrolę i znakomita przyczepność na suchej jak i mokrej nawierzchni. Łączą w sobie wszystko to co najważniejsze czyli bezpieczeństwo, komfort i trwałość w połaczeniu z atrakcyjną ceną. Są znakomitym wyborem dla tych, którzy chcą czerpać przyjemność z jazdy.

Opona Federaltire Evolution ST-1

Evoluzion ST-1

Evoluzion ST-1 to opona letnia o wysokiej wydajności. Zapewnia bardzo dobrą przyczepności na suchej i mokrej nawierzchni gwarantując przy tym wysoką precyzję prowadzenia.

  1. Zaawansowana mieszanka gumowa zapewnia zoptymalizowaną trakcję na mokro i na sucho.
  2. Cztery rowki wzdłużne zwiększają przyczepność na mokrej nawierzchni
  3. Struktura szkieletu o wysokiej sztywności zapewnia lepszą stabilność na zakrętach.
  4. Barki opony o dużej powierzchni zwiększają precyzję jazdy w zakrętach.

Formoza AZ01

Formoza AZ01 to opona, która zapewnia znakomitą przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni nie rezygnując przy tym z bezpieczeństwa i komfortu.

  • Zamknięty bieżnik i bloki opony zmniejszają hałas spowodowany kontaktem z nawierzchnią w celu zapewnienia komfortu jazdy.
  • Konstrukcja plastra miodu na ściance bocznej minimalizuje wytwarzanie ciepła i zmniejsza opór toczenia dla lepszej efektywności paliwowej.
  • Rowki bieżnika w kształcie ostrza skutecznie odprowadzają wodę, zapewniając bezpieczne przemieszczanie po mokrej nawierzchni
Opona Federaltire Formoza AZ01 tire
Opona Federaltire Formoza GIO

Formoza GIO

Opona zaprojektowana do samochodów miejskich i kompaktowych, wysoka przyczepność na mokrej nawierzchni i komfortowa jazda to jej cechy.

  • Zamknięty bieżnik opony zmniejsza hałas spowodowany kontaktem z nawierzchnią co podnosi komfort jazdy.
  • Cztery rowki wzdłużne zapewniają bardzo dobre odprowadzanie wody polepszając prowadzenie na mokrej nawierzchni
  • Dzięki zastosowaniu symetrycznego bieżnika opona zużywa się równomiernie, możną ją także zamontować na dowolnej osi i dowolnej stronie pojazdu